Detail akcie

WARZONE 008 / Boj o Bratislavu

Dátum

sobota 15.06.2024

Čas

13:00

Miesto

Majestic Music Club

V sobotu 15.6. v Music Majestic Clube zažijete poobedie a večer plný atraktívnych zápasov.

Program začne už od 13:00 kde sa predstavia borci, ktorí zabojujú o ďalšie body do druhého ročníka turnaja WARzone aby sa tak priblížili k finálovému súboju.

V rámci galavečera od 18tej hodiny uvidíte skvelé zápasy v rôznych bojových štýloch (box, kickbox, MMA, Muay thai) a v nich borcov, ktorí často svoje zápasy ukončujú pred limitom. (Garba, Lehocký, Koncz Pastorek a ďaľší), mladé talenty (Madaras, Kutsyn, Chochlík Hanzel a ďaľší) ale aj ženy v tvrdých bojoch Muay Thai (Pribylová, Kútna, Semethová a Čuboňová).

Vrcholom večera bude súboji o medzinárodného šampióna v štýle K1 organizácie WKU do 71 kg. Stretnú sa v ňom mladý talent z Hron Gymu a Gauny Teamu Brno Filippo Giovanni Marchesini, ktorý robí špičkové zápasy a poráža jedného súpera za druhým a takisto veľmi šikovný a tvrdý zástupca Firegym Banská Bystrica Ivo Hatala.

Urob si letnú žúrku s priateľmi na WARzone pri VIP stole v blízkosti klietky.

Kvalitné jedlo od Konn Foodbar, Pizzeria Sicília, Reštaurácia Gurmán, zákusky od Víkendové mlsanie a k tomu pivko alebo drink z baru ti zaručia, že si tento večer naozaj užiješ a budeš odchádzať spokojný.