Detail akcie

Amorphis - Halo European Tour 2023

Dátum

piatok 10.11.2023

Čas

20:00

Miesto

Majestic Music Club

Od vydania ostatného albumu fínskych AMORPHIS s názvom “Halo”, už ubehlo nejaký čas aby album dozrel v našich ušiach a konečne nastal čas vychutnať si ho naživo aj u nás !

Nahrávke sa dostalo nadšených recenzií z celého sveta a bol zvolený na prvé miesta redaktorských rebríčkov popredných metalových magazínov ako napríklad Metal Hammer (D), Rock Hard (D), Legacy (D), Spark (CZ), atď.  Dychberúci 14. štúdiový album kapely svojou čistou hĺbkou a muzikálnosťou presahuje hranice metalu a rocku. Vzhľadom na tri desaťročia trvajúcu cestu kapely na čele inovatívnej metalovej hudby je ťažké pochopiť, ako sa AMORPHIS darí znova a znova dvíhať povestnú latku a predstaviť viac než dôstojné finále trilógie, ktorá sa začala v roku 2015 albumom “Under the Red Cloud” a po ňom v roku 2018 “Queen of Time”. 

Pozrite si 3D umelecký videoklip k otváracej skladbe albumu “Northwards”, ktorý prezentuje rozmanitosť a najmä progresívne prvky novej nahrávky. Video pre Metastazis animoval samotný dizajnér obalu kapely Valnoir:

https://youtu.be/vwyrppDEcYM 

Stream: „Halo”, tu: https://music.atomicfire-records.com/halo 

AMORPHIS online:
www.amorphis.net
www.facebook.com/amorphis
www.instagram.com/amorphisband
www.twitter.com/amorphis
www.youtube.com/amorphis
https://label.atomicfire-records.com/project/amorphis 

Na turné budú hosťami SOLSTAFIR a LOST SOCIETY 

https://solstafir.is/

https://www.facebook.com/solstafirice 

https://lostsociety.fi/

https://www.facebook.com/lostsocietyfinland