Detail akcie

DAVID KOLLER

Dátum

štvrtok 15.02.2024

Čas

19:00

Miesto

Majestic Music Club

Vážení fanúšikovia Davida Kollera.
Máme nové termíny !
15.02. 2024 Bratislava, Majestic Music Club
16.02. 2024 Sliač – Kúpele, Kino Palace
29.02. 2024 Žilina, Dom Odborov
Vstupenky ostávajú v platnosti a nie je nutná ich výmena, ak Vám nový termín nebude vyhovovať tak je možné vstupenky vrátiť tam kde ste si ich zakúpili. Vzniknutá situácia nás všetkých mrzí.
Ďakujeme za pochopenie.

David Koller, charizmatický a všestranný hudobník, ale najmä autor nesmrteľných hitov ako Chci zas v tobě spát, Sen, Amerika, či Černí andělé vyráža so svojou skvelou kapelou na jesenné slovenské turné. Spoločne predstavia divákom posledný, kritikmi a fanúšikmi oceňovaný album „LP XXIII“, ktorý vyšiel na jar tohto roku a viacero skladieb môžete poznať aj zo slovenského rádiového éteru. Priestor však dostanú samozrejme tiež najväčšie hity, ktoré zložil počas svojej bohatej sólovej kariéry, ako aj so skupinou Lucie.

Koncertné zastávky turné budú v týchto mestách:

• 17. novembra 2023 – Michalovce, Chemkostav aréna
• 18. novembra 2023 – Košice, Kunsthalle
• 15. februára 2024 – Bratislava, Majestic Music Club
• 16. februára 2024 – Sliač – Kúpele, Kino Palace
• 29. februára 2024 – Žilina, Dom Odborov

O svojom najnovšom počine „LP XXIII“ David povedal: „Pôvodne sme iba skladali pesničky a nevedeli sme, že ich bude až toľko. Preto sme ich postupne vydávali na streamovacích platformách spolu aj s videoklipmi, až som na to zohnal peniaze a rozhodli sme sa ich vydať na jednom nosiči ako album.“ Pri tvorbe opäť spolupracoval s mnohými známymi textármi a hudobníkmi ako Jáchym Topol, Marek Rakovický, Oliver Fillner či zosnulý Michal Ambrož, s ktorým dlhé roky pôsobil aj v kapele Jasná Páka.

Tieto koncerty prinesú spojenie energických piesní z jeho posledného albumu, ale aj z ikonických hitov, ktoré sú úspešné už po celé desaťročia. Fanúšikovia tak môžu zaručene očakávať nezabudnuteľný večer plný skvelej hudby a emócií.

Vstupenky na koncerty sú dostupné v sieti TicketLIVE.sk.