Detail akcie

KOSHEEN (UK) s fenomenálnou speváčkou Sian Evans

Dátum

piatok 15.11.2024

Čas

20:00

Miesto

Majestic Music Club

Britská kapela Kosheen s fenomenálnou speváčkou Sian Evans chystajú špeciálne česko-slovenské klubové turné pod názvom „Celebrating 25 years of Kosheen“ na oslavu 25 rokov existencie a v jej rámci výstúpi v novembri Bratislave na jedinečnom koncerte. 

Po britskom a austrálskom turné navštívi britská speváčka Sian Evans & Kosheen aj Slovenskú republiku. V novembri zavíta Kosheen v rámci svojho pripravovaného novembrového turné do Bratislavy, aby potešila svojich početných fanúšikov špeciálnym klubovým koncertom pod názvom „Celebrating 25 years of Kosheen“.

Kosheen zahrajú počas špeciálneho klubového turné všetky svoje hity v novom šate a prestavia sa v najlepších kluboch po Evrope vrátane jedinečného vystúpenia na Slovensku – v klube Majestic v Bratislave. Tam budú mať jej priaznivci šancu stretnúť kapelu nablízko, zdieľať energiu a charizmu uhrančivé speváčky Sian Evans, ktoré berie dych. Koncert v Bratislave je tak prvou oznámenou klubovou zastávkou česko-slovenského turné po avizovanom unikátnom letnom vystúpení na festivale Metronome Prague v Česku.

Kosheen pôsobí na hudobnej scéne už 25 rokov a patrí medzi významných hráčov na elektronickej scéne. Ich hudba v sebe miešajú rôzne žánre. Drum, bass, synth-pop, trip hop, dokonca aj rock alebo techno. Táto hudobná performácia má na svedomí päť radových albumov, pričom ich najväčšie hity pochádzajú predovšetkým z prvých dvoch. Kosheen sa umiestnili s prvými dvomi albumami na popredných miestach britských a európskych hudobných rebríčkov a získali celý rad ocenení za svoju jedinečnú zmes breakbeatových rytmov drum’n’bass kombinovanej s tradičnejším pesničkárskym remeslom, čo je obrovská sila celej kapely.

Z prvého albumu Resist je Hide U, Catch, Suicide alebo Hungry a Harder, z druhého albumu s názvom Kokopelli vzišiel singel All in my head. Hlavná speváčka a členka kapely Kosheen s výrazným hlasom, Sian Evans, akoby nestarla. Svojou životnou energiou, nadšením a nevšednou charizmatickou osobnosťou neustále obohacuje svoje vystúpenia a jej dobrá nálada je nákazlivá.

Sian Evans vkladá do svojej show toľko energie a ladí intenzitu svojej hudby s jej jedinečnou prítomnosťou, že na jej vystúpenie dlho nezabudnete.

FB stránka: https://www.facebook.com/KosheenBratislava2024

Oficiální stránka Kosheen: https://kosheen.live

Kanál YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCSAweZK1_L-re8y06ZJTE8g


 

Official: @KosheenTV