Detail akcie

KRST PRVÁKOV

Dátum

streda 20.09.2023

Čas

20:00

Miesto

Majestic Music Club

Vážení kolegovia, dovoľte nám s obrovskou radosťou a nadšením oznámiť, že veľmi úspešné minuloročné podujatie pre uvítanie prvákov na našej alma mater – Krst prvákov je naspäť!

Po ročnej pauze a fantastických ohlasoch sme sa rozhodli pokračovať s tvorbou tejto spoločenskej udalosti roka na našej fakulte, ktorá sa tešila obrovskej účasti a vypredanému Majestic Music Clubu.

Tento rok nás ako hostia potešia DJ Giova a Dj Sined, ktorí svojím energickým štýlom nesklamú široké portfólium poslucháčov rôznych hudobných štýlov, a ktorí svojim hudobným prejavom vypredávajú kluby po celej republike. Majú skúsenosti s hraním aj v tých najlepších kluboch u nás ako v bratislavskom Great Clube, ale aj na najväčších svetových festivaloch, medzi ktoré sa jednoznačne radí aj Balaton Sound, kde sa obaja naši hostia predstavili v spoločnom B2B sete.

Našou hlavnou hviezdou večera bude jedna z najväčších hviezd súčasného slovenského hudobného showbiznisu – René Rendy s kapelou Cicoband.

René Rendy, ktorý bol dlho známy hlavne ako slovenský influencer sa očividne v hudbe našiel a po spojení s kapelou Cicoband robia zábavu a skvelú show po celej republike. Takisto patria medzi jednoznačne producentsky najaktívnejšie hudobné zoskupenia na Slovensku a so svojimi hitmi ako „Jakooo“, „Piatoček“ či „Párty“ roztancujú aj plný parket v Majestic Music Clube.

Vstupné na párty bude 10€, čo zahŕňa alkoholický welcome drink a lístok do šatne. Prváci budú mať vstup na párty v cene lístka na Fresher’s Day 2023. Ponúkame, samozrejme, aj možnosť zakúpiť si V.I.P. lístok v cene 25 eur, ktorý zahŕňa špeciálnu terasu, občerstvenie a kde nájdete určite mnohé zaujímavé osobnosti z našej fakulty.
Lístky budú pre verejnosť dostupné od 12.9.2023 v budove Bratislavského spolku medikov v otváracích hodinách.

Tešíme sa na všetkých z Vás a veríme, že sa nám podarí vytvoriť úžasnú atmosféru, tak, ako tomu bolo minulý ročník. Dresscode sme vybrali – Smart casual.

Pozvaní a srdečne vítaní sú samozrejme naši spolužiaci z LF SZU.