Prinášame vám už šieste podujatie WARzone/Boj o Bratislavu.
Program začne už od 14:00, kde sa predstavia borci, ktorí sa zapoja do prvého kola druhého ročníka turnaja WARzone. V závere turnaja uvidíte aj časť finálových zápasov z prvého ročníka.
Hlavná časť začne o 18tej a uvidíte v nej 15 zápasov, ako je už u nás zvykom v rôznych bojových štýloch (box, kickbox, MMA, shootboxing). Tentokrát bude viac zápasov MMA keďže budú v rámci gala dva pyramídy v amatérskom MMA.
Kto nás už pozná vie, že zostavujeme atraktívne zápasy a inak to nebude ani teraz. V pyramídach sa predstavia skúsení a uspešní borci, niektorí z nich reprezentanti krajín v MMA. V pyramíde do 66kg uvidíte napríklad Michala Kopasa, Pavla Bíroša, Filipa Čecha a v kategórii do 77kg Patrika Šebeka, Tomáša Votavu, Alexa Hutyru .
Losovanie súperov prebehne v rámci verejného váženia 8.9.
V boxerských zápasoch uvidíte Sebastiána Šimkoviča, Michala Szalaya, Martina Gruya, Tomáša Drábika a ďaľších. Takisto nebudú chýbať ani ženske zápasy a sprievodný program.
Jednoducho máte sa na čo tešiť, tak sledujte naše sociálne siete a o jednotlivých zápasoch sa dozviete viac.
Karpatská 2
Bratislava 81105
juraj@openrock.sk