Detail akcie

Predskúškovica

Dátum

utorok 18.04.2023

Čas

20:00

Miesto

Majestic Music Club

Milí kolegovia,

pripravili sme si pre Vás pred obdobím sedenia na zadku ešte jednu príležitosť, ako ho troška rozhýbať.

Vysokoškolský život je plný vzrušenia, nových priateľstiev a nezabudnuteľných zážitkov. Aby sme toto obdobie urobili ešte o niečo nezabudnuteľnejšie, naši študenti sa rozhodli usporiadať párty pred skúškovým obdobím. Sami uvidíte, ako sa Vám bude učiť, keď predtým ešte trošku vyresetujete hlavu. Ak chceš niečo čo ťa dokáže prekvapiť, tak táto párty je určite pre teba, ako inak…keď sa medici idú baviť. Príď a zaži spolu s nami to, čo vysokoškolský život môže ponúknuť!

Nezabudni, vysokoškolský život je len jeden a táto párty sa určite stane jednou z jeho ďalších príjemných a akčných spomienok.

Celý večer nás v Bratislavskom MMC bude sprevádzať DJ Stanley, ktorého extrémne doplní aj jeho dvojka DJ Milan Lieskovský.

Tentokrát to nebudeme deliť na VIP zónu, poďme si všetci užiť všetko!

Pre motiváciu skoršieho vstupu máme pre prvých 500 ľudí welcome alko drink!
O ďalších bonusoch Vás budeme postupne informovať!

Šatne zabezpečíme pre Vás zdarma, opäť o kúsok rýchlejšie, ale žiaľ je to jeden z mínusov MMC a preto sa tešíme, že v tom období nás už bude sprevádzať lepšie počasie. Taktiež zverejníme časy, kedy na vybrané miesta v MMC opäť poroznášame shoty a nealká, nech vás nesmedí.

Informácie, kde nájdete lístky zverejníme už v najbližších dňoch.

Prvých 100 lístkov pôjde za 6€, druhých 100 lístkov za 7€ a zvyšné lístky za 8€. Preto sa musíte ešte pred Veľkonočnými prázdninami poponáhľať!