Detail akcie

Beánia Medikov 2023

Dátum

utorok 28.02.2023

Čas

20:00

Miesto

Majestic Music Club

Milí kolegovia! 


Dovoľte nám oznámiť, že po viac než trojročnom čakaní sa 28.2.2023 v budove Majestic Music Clubu navráti najlegendárnejšia spoločenská udalosť pre študentov medicíny -BEÁNIA MEDIKOV 2023.

Našim neskonalým prianím je pripraviť pre Vás úžasný a dych-vyrážajúci večer, na ktorý nikto z Vás nezabudne ani dávno po ukončení štúdia. Preto sme nenechali nič na náhodu a pripravili skvelý program, kde si po hudobnej stránke prídu na svoje nadšenci rozmanitých hudobných štýlov.

Ako prvé nám dovoľte predstaviť našich hudobných umelcov. Taliansky DJ Giova, ktorý si ako rezident klubu Great Bratislava vyskúšal B2B s jedným z najlepším svetových djov Tujamom, predvádza pravidelne svoj hudobný štýl s našim ďalším skvelým djom – Sinedom po celej republike. Naše duo, ktoré okrem iného vystúpilo aj na jednom z najväčších svetových festivalov – Balaton Sounde, sa na Vás veľmi teší, a počas celého večera budú zabávať plné rady svojim energickým setom. Našim hlavným headlinerom bude legendárna kapela POLEMIC, ktorej členovia sa veľmi tešia na plné rady medikov a pripravujú si nezabudnuteľnú show, počas ktorej okrem iných vystúpia aj s ich hitom „Medicína“. Veríme, že sa nenecháte zahanbiť a ukážete im ako sa vedia medici zabávať.

Lístky budú predávané v dvoch vlnách, prvá za 12 euro a po jej skončení budú ďalšie lístky v cene 15 eur. Dostupné budú aj V.I.P. lístky kde okrem oddeleného priestoru so stolmi s občerstvením budete môcť stretnúť mnohé zaujímavé osobnosti našej fakulty.

 Cena tohto lístka bude 35 euro. Lístok zahrňuje aj lístok do šatne, pre prvých návštevníkov aj welcome drink. Bližšie informácie k spusteniu predaju lístkov a programu Vám budeme postupne pridávať na našu stránku.