Detail podujatia
6ix9ine aka TEKA$HI live in Bratislava * Slovakia
Dátum 15. 6. 2018
Čas 21:00
Miesto Majestic Music Club
6IX9INE aka TEKA$HI sa po roku vracia opäť na Slovensko.
Za posledný rok jeho kariéra raketovo stúpla a aktuálne sa stal TEKA$HI jeden z najznámejších interpretov na svete. Singel "GUMMO" aktuálne prekročil hranicu 200 miliónov pozretí, jeho debutový mixtape sa za krátku dobu stal zlatým a po masívnej tour po Amerike sa konečne dostáva na rad tiež Európa.

Jeho talent a kontroverzia, ktorá ho sprevádza, ho dostali na pozíciu medzi najviac hot interpretov na svete a jeho koncert je v Európe jeden z najočakávanejších. Napríklad v Londýne ho čakajú dve vystúpenia v obrovskej O2 aréne, ktoré sú z veľkej časti vypredané, preto sme veľmi radi, že túto show budeme môcť priniesť aj jeho fanúšikom na Slovensku.
Kedže Majestic Music Club má limitovanú kapacitu, tak sa bude jednať o jednu z "najprivátnejších" európskych zastávok, no veríme, že o to viac si fans na Slovensku užijú tento koncert.

Lístky sú v predpredaji a po vypredaní sa nebude dať kúpiť vstup na mieste, preto odporúčame nákup lístkov neodkladať.

Cena klasického vstupu začína na sume 25eur.
V predaji je tiež VIP lístok, ktorý umožní návštevníkom vstup na vyvýšený priestor oproti pódiu, ktorý zaistí komfortný zážitok z koncertu a tiež vlastný bar.
Do predaja sa dostal tiež veľmi limitovaný počet VIP lístkov, ktorý bude spojený s MEET and GREET, kedy sa fanúšik nielen osobne bude môcť stretnuť s TEKA$HIM, ale odnesie si tiež podpísaný plagát.

​!!! ​MEET & GREET sa uskutoční v Bratislave 15.6. v klube MMC od 17:00 do 18:30 !!!

Predaj na mieste:
- klasický vstup: 35 €
- vstup VIP: 55 €
- vstup VIP + MEET&GREET: 75 € (len do 18:00)

Vstup na koncert bude možný od 19:00.

UPOZORNENIE:
Vstup na koncert nie je vekovo obmedzený. Avšak odporúčame návštevníkom pod 18 rokov doprovod 18+.