Detail podujatia
Bez Obmežeň - Be brave like Ukraine
Dátum 16. 9. 2022
Čas 19:00
Miesto Majestic Music Club

16. septembra v Bratislave sa uskutoční charitatívny koncert ukrajinskej skupiny „BEZ OMEŽEŇ“.
Toto je už druhá časť veľkého koncertného turné na podporu Ukrajiny!
„BEZ OBMEDZENIA“ je jednou z najpopulárnejších rockových kapiel na Ukrajine. Chalani zbierajú tisíce sál v mestách a milióny počúvaní na hudobných platformách. Víťazi hudobných cien: M1 Music Awards, Golden Firebird.
Skladby kapely sa okamžite stávajú hitmi a obsadzujú prvé miesta v hitparádach. Medzi nimi sú: "Зори запалали", "Тону", "Героям", "Без неё никак", "Листопад", "Вільні люди" a ďalšie.

Od prvých dní vojny sa skupina „BEZ OBMEDZENIA“ zapájala do dobročinnosti a vystupovala pred vojakmi a obyvateľmi ukrajinských miest oslobodených z okupácie.
Skupina sa vydala na charitatívne turné „BE BRAVE LIKE UKRAINE“, aby svetu povedala, čo sa deje na ukrajinských krajinách. 16 septembra sa v Bratislave odohrá ďalší silný koncert - jeden a pol hodiny mocných vokálov od lídra kapely Sergija Tančyntsu a živého zvuku od bubeníka Oleksija Berežnoho, klávesistu Igora Rybara, gitaristu Andrija Radka a basgitaristu Oleksandra Adamenka.
Koncerty sa budú konať za podpory Ministerstva kultúry a informačnej politiky Ukrajiny.
Finančné prostriedky vybrané na koncertoch pôjdu na pomoc Ukrajincom, ktorí trpia vojnou, a tiež na pomoc ukrajinskej armáde.
Tešíme sa na Vás 16.09.2022 v Bratislave v Majestic music club (Karpatská 3089/2)
Koncert začína o 20:00, dvere sa otvárajú o 19:00