Detail podujatia
Eivør v Bratislave
Dátum 4. 10. 2022
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club

Úžasná Eivør sa opäť vracia na Slovensko!!!

Dobré správy pre všetkých fanúšikov severskej hudby. Po troch rokoch sa do našich končín vráti úžasná Eivør. Vychutnať si jej umenie budeme mať možnosť už na jeseň tohto roka, keď 4. októbra vystúpi v bratislavskom Majestic Music Clube.

Charizmatická blondínka má na konte množstvo albumov a ocenení, ktoré len potvrdzujú kvalitu jej jedinečnej tvorby. Tie sú doplnené o vynikajúce spolupráce aj so skladateľmi vo filmovom a hernom priemysle, vďaka čomu sa jej tvorba objavila napríklad v serili The Last Kingdom či hre Gods Of War. V prvej epizóde šiestej série The Last Kingdom si dokonca zahrala malú rolu. 
Minulý rok získala prestížne ocenenie Nordic Council Music Price.

Eivør nepochybne patrí medzi špičku aj v obľúbenosti u fanúšikov, o čom svedči aj fakt, že ku koncu minulého roka malo jej top desať skladieb na Spotify neuveriteľných 34 miliónov prehratí. Počúvať hudbu tejto úžasnej interpretky je však podstatne lepšie naživo než prostredníctvom internetu a podobne. Lebo Spotify, YouTube ani nič iné vám nikdy nedá taký zážitok ako koncert, ktoré sú u tejto speváčky povestné. Azda najviac najepickejší moment je, keď vytiahne svoj šamanský bubon.

V priebehu tohto roka by sme sa mali dočkať od Eivør aj ďalších soundtrackov, ale podľa všetkého aj nového albumu, s ktorým sa v rámci turné zastaví i u nás. Určite si jej jedinečné vystúpenie nenechajte ujsť, keďže pôjde o jediný koncert v rámci Slovenska a Česka a opäť to jednoznačne bude zážitok pre oči, uši, srdce i dušu. Ako predskokan sa predstaví Elinborg- sestra Eivør