Detail podujatia
Lyapis Trubetskoy - Bojovníci svetla
Dátum 9. 6. 2022
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club

Benefičný koncert Rockovej kapely Lyapis Trubetskoy "Bojovníci svetla".
Všetky peniaze z koncertu idú na podporu Ukrajiny.
8 rokov po ukončení činnosti oznámil Sergej Michalok návrat skupiny Ljapis Trubeckoj. Piesne Belarus Freedom, Nie byc dobytkom, Graj a Voiny Sveta sa stáli národnými hymnami v boji za slobodu Bieloruska a Ukrajiny!
Sergej Michalok s kapelou Ljapis Trubeckoj a neskôr aj BRUTTO NOSTRA už viac ako 10 rokov bojuje proti režimom Putina a Lukašenka. Ich piesne, videoklipy, rozhovory, slová podpory sú namerané proti imperializmu a despotizmu dvoch tyranov. Hlásajú antilukašizmus a anti putinizmus počas svojich turné po Európe a Severnej Amerike. Skupina Ljapis Trubeckoj je na čiernej listine rockových kapiel na území Bieloruska od roku 2010 a Ruskej federácie od roku 2015. Sergej Michalek je trestne stíhaný za urážku Lukašenka v Bielorusku a za podnecovanie k národnostnej nenávisti v Ruskej federácii. Je čas udrieť proti pancierovým rock and rollom po „vatákovým“ propagandistom a vymytým mozgom postsovietskej ideológie.

Спустя 8 лет, после прекращения деятельности Сергей Михалок объявил о возвращении группы «Ляпис Трубецкой».
Песни Belarus Freedom, Не быць скотам, Грай и Воины Света стали народными гимнами борьбы за свободу Беларуси и Украины!
Сергей Михалок в составе групп Ляпис Трубецкой а позже и BRUTTO NOSTRA более 10 лет ведут борьбу с режимами Путина и Лукашенко. Песни, клипы, интервью, слова поддержки направленные против империализма и деспотии двух тиранов. Пропаганда анти-лукашизма и анти-путинизма во время гастролей в странах Европы и Северной Америки.
Группа «Ляпис Трубецкой» внесена в «черные списки» запрещённых рок-групп на территории Республики Беларусь c 2010 года и Российской Федерации с 2015 года. Сергею Михалку инкриминировали Уголовные дела за оскорбления Лукашенко в Беларуси и за разжигание межнациональной розни в Российской федерации.
Настало время ударить бронебойным рок-н-роллом по «ватным» пропагандистам и промытым мозгам пост совковой идеологии!