Detail podujatia
Pretty Maids + Pink Cream 69
Dátum 31. 3. 2018
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club
Kingmaker je predpokladane ďaľším úspešným albumom po albume Motherland, ktorý posilnil kariéru skupiny po ich velkolepom návrate dnes už s klasickým albumom Pandemonium. Vždy je ťažké následovať a vytvoriť nový a lepši album ako ten predtým ale “Kingmaker” ukázal, že sú Pretty Maids v najlepšej kondícii.
Zvuk na albume je veľmi moderný ale stále zachováva klasický zvuk skupiny. Čo treba povedať o Ronnie Atkinsovy (líder skupiny) a Kenovi Hammerovi (gitarista skupiny) ? Ako roky idú Ronnieho hlas je stále lepší a lepší, ich songy su jedny z najlepších pesničiek napísaných v tomto žánri.
Každá pesnička na tomto albume má svoj význam, či už výborné tvrdé intro “When God Took A Day Off / Kingmaker” alebo nestarnúce melodické hity “Face the World / Heaven’s little Devil”.
Tento album má všetko čo by ste žiadali.
“Headstrong” vyznačuje tridsiate výročie vzniku nemeckých hard rockerov Pink Cream 69, ako lepšie to osláviť než pridať ďaľší prírastok do ich diskografie. Album je produkovaný basgitaristom skupiny Dennisom Wardom. Zostava je taka istá ako na predošlom úspešnom albume “Ceremonial”. Nový album obsahuje aj LIVE CD výberu z ich klasických hitov. Dennis Ward hovorí: Myslím si, že nový album “Headstrong” je plný energie a ukazuje aká silná a rocková kapela sme. Po týždňoch počúvania CD v aute môžem povedať, že misia je splnená. Tešíme sa ako vám náš nový album predstavíme v klube 31.3.2018!