Detail podujatia
Aneta Langerová & Korben Dallas
Dátum 8. 10. 2020
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club
V reakcii na súčasnú situáciu a opatrenia prijaté proti šíreniu koronavírusu oznamujeme náhradné termíny presunutého turné Aneta Langerová + Korben Dallas. Pôvodné vstupenky zostávajú v platnosti. Ak by vám nový termín nevyhovoval, vstupenky môžete vrátiť, ale iba do 31. mája 2020. Po tomto dátume vstupenka zostáva v platnosti a nebude sa už dať vrátiť.

Ak nebudete požadovať vrátenie vstupného, podporíte tým umelcov, organizátorov, technikov a ostatných, ktorým sa zo dňa na deň zastavila činnosť. Ďakujeme a tešíme sa na vás.


Aneta Langerová & Korben Dallas: Turné 2020

Aneta Langerová sa so slovenskou kapelou Korben Dallas prvýkrát stretla v roku 2015, kedy natočili symfonickú skladbu Sen. Po štyroch rokoch opäť spoja sily, tentokrát pri oveľa väčšom projekte – vydávajú viaceré spoločné skladby a vyrážajú na československé turné. Koncertný program na turné bude zložený z troch častí – okrem spoločného materiálu zahrajú Korben Dallas aj Langerová so svojou skupinou vlastné skladby. Ako hosť sa na koncertoch predstaví aj speváčka a violončelistka Dorota Barová, ktorá hrala s viacerými členmi Korben Dallas v projekte Tugriki a pôsobí tiež v sprievodnej kapele Langerovej.

Vstupenky na slovenské koncerty turné sa predávajú na Predpredaj.sk a v sieti Ticketportal. Všetky informácie o turné a predpredaji českých koncertov nájdete na www.langerovaaneta.cz.

vstupenky:
- Predpredaj.sk: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/aneta-langerova-korben-dallas-turne-2020/
- Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event/ANETA-LANGEROVA-KORBEN-DALLAS-TURNE-2020