Detail podujatia
AoW Wrestling: Bratislam
Dátum 25. 4. 2020
Čas 16:00
Miesto Majestic Music Club
Už nie čoskoro, ale teraz! Historicky prvá wrestlingová show na území Slovenska! Etablovaná spoločnosť Art of Wrestling prichádza vôbec po prvýkrát do Bratislavy s medzinárodným wrestlingovým večerom a nadupanou zápasníckou kartou vrátane slovenských wrestlerov, ktorí sa tak budú môcť premiérovo ukázať na domácej pôde. Privítajte AoW: Bratislam!
Art of Wrestling ešte za svojej spravodajskej éry hrdo reprezentovala tak Česko, ako aj Slovensko. V tomto duchu sa pokračovalo aj na wrestlingových podujatiach v Prahe, kde pravidelne vystupovali slovenskí wrestleri a preto je na páse šampióna tejto organizácie vyobrazený český ale aj slovenský štátny znak. Z toho dôvodu má prvá akcia na Slovensku veľký význam.
Slovenské mená ako Markus Mytra, Erik Strange alebo Ken Pyro sa už za posledných pár rokov presadili v Európe a za morom. Na Bratislame teda nemôžu chýbať!
AoW prichádza na Slovensko s renomé spoločnosti s fantastickými fanúšikmi, ktorí vždy dokážu vytvoriť úžasnú atmosféru. V Českej republike si wrestling od AoW upevnil svoje miesto a našiel pravidelných návštevníkov, ktorí sa radi vracajú späť. Teraz je na čase ukázať wrestling naživo aj slovenským priaznivcom.
Do wrestlingu patrí zábava, napätie, intenzita, akrobacie, bizarnosti, dráma, komediálne prvky, divadlo a značná interakcia s publikom. Z toho dôvodu je vždy najväčší záujem o miesta v prvých dvoch radoch, kde môžu diváci cítiť každý pohyb, úder alebo prehod.
Organizácia Art of Wrestling sa dlhodobo zameriava na hľadanie nových zaujímavých talentov po celom svete a počas svojej existencie bola domovom pre mená, ktoré sa neskôr presadili vo veľkých zahraničných spoločnostiach, napr. súčasný AoW šampión Bad Bones, "Alpha Female" Jazzy Gabert, Oliver Carter, Killer Kelly, Lucky Kid a ďalší.
Predpredaj štartuje v pondelok 3.2.2020 od 9:00 cez PREDPREDAJ.SK.
Kategórie a ceny vstupeniek:
- voľné sedenie v 1. rade - 20 EUR
- voľné sedenie v 2. rade - 18 EUR
- voľné sedenie v 3. a ďalšom rade/státie - 16 EUR
Miesta na sedenie nie sú číslované, môžete si sadnúť ľubovoľne podľa voľných miest pri vašom príchode do sály.
Vstupenky sa dajú zakúpiť on-line, a to kartou, prevodom na účet a ďalšími spôsobmi. Takisto môžete využiť predajné miesta v blízkosti vášho bydliska.(https://predpredaj.zoznam.sk/sk/stranka/predajne-miesta/).
 INFO - Pro české zákazníky nakupující v Česku 
Čeští fanoušci mohou nakupovat vstupenky v českých korunách skrze stránku http://predprodej.cz nebo ve všech prodejnách T-Mobile.
Ceny vstupenek v korunách jsou: 500 Kč - 450 Kč - 400 Kč
//
Otvorenie dverí - 16:00
Začiatok akcie - 17:00 (v polovici zhruba 20 minútová prestávka)
Predpokladaný koniec - 20:00
Infolinka - tel.č. +420 777 801 681
//
Kompletné záznamy predchádzajúcich akcií a ďalšie videá nájdete na oficiálnom YouTube kanáli AOW
- http://youtube.com/artofwrestlingcz
Všetky príspevky od AoW nájdete na Art of Wrestling CZ.