Detail podujatia
SKUNK ANANSIE
Dátum 1. 8. 2019
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club
Na Slovensku vystúpi kultová britská kapela SKUNK ANANSIE

Skupina ponúkne v Bratislave uprostred leta plnohodnotný koncert, na ktorom pri príležitosti oslavy 25. výročia svojho vzniku predstavia nový album 25LIVE@25.

Londýnski rockeri na čele so živelnou speváčkou SKIN , sľubujú veľkolepé turné a v Bratislave sa predstavia prvýkrát. Kvarteto je známe tvorbou kvalitnej hudby a populárnych hitov, ktoré ich exportovali medzi elitu rocku už krátko po ich vzniku v druhej polovici 90. rokov.

Charakteristická je pre túto super formáciu kombinácia rôznych štýlov od hard rocku cez punk až k melodickému popu. Razantný zvuk, ostré gitary, hluk, emócie a harmónia sú identickou črtou tejto originálnej skupiny.

Ich nový album vznikol počas posledného turné v roku 2016, ktoré bolo veľmi úspešné a väčšinou vypredané. Aktuálnou nahrávkou 25LIVE@25 oslavujú svoje veľkolepé výročie a fanúšikov čaká ich tradičná energická a originálna šou, počas ktorej odznejú najlepšie skladby zo šiestich štúdiových albumov.

Hity ako Weak, My Ugly Boy, Hedonism, Secretly, Selling Jesus, Charlie Big Potato a mnoho ďalších odohrajú slovenskej verejnosti v bratislavskom Majestic Music Club.