Detail podujatia
Vymítač / Rockopera Praha
Dátum 16. 4. 2019
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club
RockOpera Praha - divadlo, nielen pre rockerov.


Trúfneme si povedať, že niečo také nikde inde neuvidíte!

Svojimi neskrotnými výkonmi Vás rozpáli naša živá kapela. Do uší vám nalejeme prvotriedne autorské dielo nabúchané emóciami - od radosti, zamilovanosti alebo dojatia až po napätie, strach a vydesenie. Dávne príbehy vám cez muziku prerozprávajú charizmatickí speváci, herci, akrobati a tanečníci spôsobom, z ktorého Vás bude mraziť na chrbte. Všetko je zabalené do absolútne originálnej scény a kostýmov, ktoré si hneď zamilujete.
Sme radi, že nás stále podporujete, odporúčate a skvele hodnotíte. Len vďaka tomu môžeme tvoriť nové opery a hrať pre Vás čím ďalej tým častejšie.
ŠPIČKOVÉ HLASY
Majú zlato v hrdle a spievajú nielen hlasom, ale aj srdcom! Honza Toužimský z Arakain, Kamil Střihavka, Viktor Dyk, Pavla Forest, Jiří Zonyga, Žántí z Matahari, Daniela Langrová, Helena Kubelková, Mirka Časarová, Petr Opava, RAVEN a mnoho ďalších ... RockOpera Praha spája známych profesionálov s mladými talentovanými spevákmi. Tí pochádzajú najmä z radov študentov našej Rockovej akadémie a z oddelenia rockovej opery Medzinárodného konzervatória Praha.
ÚCHVATNÁ A ŠTÝLOVÁ SHOW
Oheň, svetlá, pohyb, akrobacie! Nechajte sa pristihnúť v momente očarenie s otvorenou pusou. Všetko od najlepších profesionálov v obore. Fyzické divadlo, závesné šály, light hračky, horiace tyče, krídla isis, ohnivé kruhy, vejáre, pľuvanie ohňa ... To všetko navyše v štýlovom výtvarnom spracovaní kostýmov, scény a líčenia. Nápadné motívy, punkové účesy, roztrhané pančuchy, ťažké Steelky ...
ORIGINÁLNY DIELO ČESKÝCH AUTOROV
Milan Steigerwald a Pavla Forest - veľmi kreatívne muzikanti s neobmedzenou fantáziou, širokým vzdelaním, hromadou skúseností a bohatou hudobnou minulosťou (napr. KING SIZE). Dlhoroční partneri pracovné i životné. RockOpera Praha, ktorú založili, sa sústredí výhradne na spracovanie ich vynikajúcich diel. K svojim operám volia najmä príbehy odhaľujúce podstatu človečenstva a nášho žitia, témy, ktoré sú nadčasová a nemení sa ani s ohľadom na historický kontext.
NAŽIVO A NAHLAS
Chcete zažiť atmosféru rockového fesťáku v divadle? Ide to! Kapelu RockOpery Praha nezatvárame do orchestriska, očarí vás priamo z pódia. Neprehliadnete fenomenálnu rytmiku a vynikajúci súhru: Richard Scheufler st. (Basgitara; Pražský výber II, spolupracuje s poprednými českými umelcami), Martina Ivana (najžiadanejší basák v Česku) a Richard Scheufler jr. (Bubeník telom i dušou). Štvoricu gitarových mágov tvorí vynikajúci hráči David Pavlík (sólová gitara), majster riffov Jan PES (rytmická gitara), Daniel Franc, Martin Hollander. Náladu rozdáva hudobné kúzelník a zabávač Miloslav Kočí (percusse, didgeridoo). Vodcovským článkom kapely je priamo autor hudby, šéfdirigent a virtuózna klavírny a klávesový hráč v jednej osobe - Milan Steigerwald.
Zažite to sami!