Detail podujatia
Balthazar
Dátum 25. 2. 2019
Čas 19:00
Miesto Majestic Music Club
Belgickí Balthazar sa vracajú na Slovensko v rámci turné k novému albumu Fever! Ten vyjde 25. januára 2019 a rovnomennú titulnú skladbu si už môžete vypočuť tu: http://smarturl.it/BalthazarFeverSingle

Vstupenky na koncert za 19 € sú v predaji na: bit.ly/BalthazarBa

Balthazar už v minulosti koncertovali v Piešťanoch na festivale Grape. Grape navštívil frontman kapely, Maarten Devoldere, aj tento rok, kedy sa predstavil so svojim sólovým projektom Warhaus.

Balthazar na bratislavskom koncerte podporí aj Faces On TV.
Faces On TV je projekt Jaspera Maekelberga, multiinštrumentalistu a producenta, ktorého inteligentný a dobrodružne psychedelický pop vyvolal rozruch v jeho domácom Belgicku. Svoje producentské schopnosti navyše zužitkoval aj pri poslednom albume Balthazar, ktorý vyjde v januári. Vo februári budete mať možnosť posúdiť jeho kvality aj vy.

---------
The Belgian band Balthazar is coming back to Slovakia to promote their new album Fever! Its release is planned for the 25. January 2019 and you can listen to the title track of the same name here: http://smarturl.it/BalthazarFeverSingle

Tickets on sale at: bit.ly/BalthazarBa

In the past, Balthazar had already performed in Piešťany at the Grape Festival. One of two band frontmen, Maarten Devoldere, visited Grape festival this year as well, with his solo project Warhaus.

Support: Faces On TV
Faces On TV is the creation of Jasper Maekelberg, a multi-instrumentalist, and producer who’s intelligent and adventurous psychedelic pop has caused a stir in his native Belgium. He also produced the last Balthazar record, that will be released this January.