Detail podujatia
Vianočný Žúr Chalaňov
Dátum 17. 12. 2018
Čas 18:00
Miesto Majestic Music Club
Vianočný Žúr Chalaňov

17.12.2018, MMC (Majestic Music Club)

Karpatská 2, Bratislava 811 05 (križovatka ulíc Šancová a Karpatská)

Otvorenie vstupu od: 18:00 h.VIANOČNÝ ŽÚR CHALAŇOV (koncert, párty, žúr) je záverečná časť štvordňovej charitatívnej akcie VIANOČNÝ BAZÁR CHALAŇOV (14.-16.dec.2018 vo V-klube a 17.dec. v MMC), ktorý už 9. rok prinášajú známi slovenskí herci Lukáš Latinák, Marián Miezga a Róbert Jakab.

Celú túto štvordňovú akciu ukončí v pondelok 17.12.2018 práve tento veľký koncertný žúr v Majestic Music Clube. Koncert pozvaných hostí – známych hudobných skupín, spevákov, hercov, či iných osobností, ktoré vystúpia, zahrajú a zaspievajú naživo bez nároku na honorár.

Celú akciu budú moderovať a celým večer sprevádzať (a aj si zaúčinkujú) chalani herci – Lukáš Latinák, Marián Miezga a Róbert Jakab - a prizvú si viacero umeleckých hostí (kapely, muzikantov, hercov, spevákov).
Účinkujú:
Para, Polemic, Modré hory, VEC & Škrupo & Saša Okálová, , Kali & Peter Pann, Tono Popovič Band (spevy Kamil Mikulčík, Vilo Csontos, Soňa Norisová, Zuzana Mauréry, Marián Labuda ml., Emma Drobná, Lukáš Pišta, Lucia Šípošová, Saša Okálová, Dominika Morávková – a s nimi skvelá muzikantská zostava okolo hudobníka a dirigenta Tona Popoviča), Lukáš Adamec & Tomi Okres, Ľudová hudba A.Záhorca, Orchester Jeana Valjeana (herec Dano Fischer a spol.), JB Project Maja Miezgu feat. Peter Nádasdi, Bijouterier, Zedz Mi Jazz (herci Dano Fischer, Zuzana Konečná, Agáta Spišáková), The Anyone, Dj Carlo + saxofónista Mário Belák, Heľpianska rodina – Lukáš Latinák, Dj Jimmy Pé b2b Fallgrapp Dj set.
Celý Žúr otvorí herec a riaditeľ Divadla Astorka Vladimír Černý.

info aj na našom FB a webeJ
Sledujte stránku: www.vianocnybazarchalanov.sk

Výťažok zo vstupného pôjde na charitatívne účely a podporu projektov vybraných z Vianočného Bazáru Chalaňov (na zážitky i pomoc v núdzi, tým, ktorí to potrebujú).
................................................................................................................................................

VSTUPENKY na www.inviton.sk

– link na predpredaj: https://inviton.sk/event/vianocny-zur-chalanov-2018

................................................................................................................................................

Cena, predpredaj: 20,-eur/ks

Akcia „3+1“ (4ks za cenu 3 v cene 60,-e): t.j. 15,-eur/ks (dočasná akcia – info na inviton.sk)

Na mieste v deň akcie: 25,- eur/ks (ak budú ešte voľné miesta)
................................................................................................................................................


Špeciálne zvýhodnené ceny vstupeniek:

ZĽAVA pri nákupe priamo vo V-klube (počas bazáru 15.-16.dec.): cena 15,-eur:
- bude aj zvýhodnená špeciálna cena vstupeniek za 15,-eur – pre návštevníkov nášho Bazáru vo V-klube
(táto zvýhodnená cena bude len pri nákupe v hotovosti a to len vo V-klube na Nám. SNP 12 v BA v dňoch počas samotného Vianočného Bazáru Chalaňov a to 15.-16.dec.2018)

ZĽAVY - pre ZŤP, ŠTUDENTOV a DÔCHODCOV – cena 10,-eur/ks:
(pri nákupe priamo vo V-klube počas bazáru 15.-16.dec.)
- taktiež poskytneme limitované série vstupeniek, pre ZŤP, študentov a dôchodcov
(tieto vstupenky sa dajú zakúpiť len v hotovosti - predaj bude vo V-klube na Nám. SNP 12 v BA v dňoch konania samotného Vianočného Bazáru Chalaňov a to 15.-16.dec.2018 - pri preukázaní sa potrebným preukazom)
.............................................................................................................................................................Sledujte aj priebežné info na našom FB, tu je link:

https://www.facebook.com/vianocnybazarchalanov/