Detail podujatia
DREAM MEN SHOW
Dátum 10. 2. 2018
Čas 20:00
Miesto Majestic Music Club
Pridajte sa k viac ako tisíckam žien zo Slovenskej republiky a prežite vzrušujúci večer pod vedením striptérskej elitnej skupiny DREAM MEN SHOW, ktorá sa okrem toho predstaví na jednom pódiu s najlepším striptérom európy za rok 2014 a už bývalým striptérom ale už v úlohe moderátora,menom DIEGO 001

Ženy chcú sexi chlapov. Keď nie navždy, na chvíľu určite. Vždy to tak bolo a vždy to tak bude, nech komukoľvek tvrdia čokoľvek. Chcú sa odviazať a raz za čas si poriadne užiť horu vyrysovaných svalov. DREAM MEN SHOW je nielen o tanci, o profesionálnych a prepracovaných choreografiách plných sexepílu, šarme a sexy pohyboch, ale aj o speve!
Pozvanie prijala aj mladá vychádzajúca hviezda z L.A. Lil C, ktorý sa prebojoval v roku 2011 v maďarskej SuperStar na 4. miesto, v poslednej sérii ČESKOSLOVENSKO MA TALENT sa prebojoval az do semifinále, Lil C vám zaspieva najznámejšie skladby renomovaných svetových spevákov a k tomu – pri speve sa vyzlečie DONAHA!

Nebude chýbať ani tombola o zaujímavé ceny a možnosť zažiť borcov priamo na dosah a objednať si privátne lap dance priamo na mieste podľa vašej chuti!
Pre dámy, ktoré si budú chcieť odniesť domov fotku na pamiatku, bude pripravená špeciálna fotostena,pri ktorej sa budete môcť fotiť s vašimi obľúbenými striptérmi.

MARIO LOPEZ
Majster Slovenska, Európy a Vicemajster Sveta v SALSE
Víťaz svetového pohara WADF 2013 v SALSA SHINES

Takmer 25 rokov sa venuje spoločenským tancom, má za sebou veľa súťaží a vystúpení na Slovensku a v Čechách. Vyštudoval tanečné konzervatórium – tu získal skúsenosti v divadlách, na pódiách, a taktiež prax ako učiteľ.
Ako choreograf má za sebou účinkovanie v Let´s dance, Slovensko má talent, Talent mania,Silvester na Markize , Miss Universe či Cat girl. V súčasnosti pracuje ako : tanečník, choreograf, animátor, inštruktor zumby, učiteľ salsy a DJ. Dosiahol titul majstra Slovenka, vicemajstra Sveta 2009 a majster Európy z roku 2005.Majster Sveta 2013 v Salse. Ucinkoval s umelcami ako su napr...Karel Gott, z latino skupin : GENTE DE ZONA , EDDY K, BUENA VISTA, TIMBALIVE,LOS 4, a ucinkujuci na POHODA FEST. Za poznanim tanca navštívil miesta ako : Miami, Puerto, Rico, Cuba, Nicaragua , Costa Rica.
Momentálne ma založenú tanečnú skupiny MARIO LOPEZ DANCE COMPANY s ktorou sa predstaví v Bratislave ako špeciány hosť