Detail podujatia

Mňága a Žďorp – 30 let
Dátum: 6. 12. 2017
Čas: 20:00
Místo: Majestic Music Club
Mňága a Žďorp – 30 let

Obľúbená česká skupina Mňága a Žďorp chodí na Slovensko veľmi rada. S obľubou tu hrajú, oslavujú výročia a stretávajú sa s fanúšikmi a svojimi priateľmi. Kapela, ktorej poetické texty o živote a jeho radostiach aj starostiach sú interpretované v svižnom pesničkárskom rocku, oslávi tento rok tridsiate výročie. Jediný narodeninový koncert na Slovensku sa odohrá 6. decembra v bratislavskom Majestic Music Club. K ich českým hosťom Milan Nytra (Buty), Nikola Mucha (Mucha), Milan Cimfe (Krucipüsk) a Fanda Holy (Holy Fanda & the Reverends) pribudnú aj naši domáci hudobníci Branislav Jobus, Whisky, Michal Kaščák a skupina Chiki liki tu a.
Vstupenky online (nie je potrebne ich tlacit, stacia v mobile) si mozete zakupit priamo cez www.majestic.sk, alebo papierove vstupenky v sietach Ticketportal a Predpredaj.sk

Listky na statie su na plochu pred podiom, sedenie je na tribune, VIP je priestor na balkone s priamym vyhladom na podium so sedenim pri stoloch s obsluhou, vlastnou toaletou a fajciarnou. V cene VIP su slane pochutiny a biele alebo cervene vino.

Vstupenky

Předprodej vstupenek byl ukončen.