Detail podujatia

OMNIA
Dátum: 14. 12. 2017
Čas: 19:00
Místo: Majestic Music Club
Drahí priaznivci dobrej hudby!

Dočkali sme sa a sen sa stáva skutočnosťou - s radosťou vás chceme pozvať na dlho očakávaný koncert OMNIA v Bratislave! Vďaka spolupráci s českou agentúrou MIST agency (Midgard Storms) sa nám podarilo dostať po prvýkrát na slovenskú pôdu tieto legendy „pagan folku“ a tým pádom aj u nás „otvoriť“ túto zaujímavú hudobnú scénu, ktorá sa snaží človeka prinavrátiť k prírode a starým kultúram.

OMNIA čerpá svoju inšpiráciu z tradičného folklóru, balád, náboženstiev a mytológii (keltskej, severskej a iných), nebráni sa však ani klasickej poézii či vlastnej tvorbe, pričom používa širokú škálu (tradičných) hudobných nástrojov ako aj rôzne formy hudobného prevedenia. Ich hlavný odkaz spočíva v ochrane prírody, jej prepojenia s človekom, uvedomení si naozajstných hodnôt v dnešnej dobe a schopnosti myslieť "mimo rámca", takže tento koncert bude zaručene jedinečným zážitkom pre všetkých tých, ktorým je tento pohľad na svet sympatický. Tešíme sa na vašu hojnú učasť! :)

Vstupenky na koncert si môžete zakúpiť prostredníctvom tohto odkazu cez portál GoOut: https://goout.net/cs/listky/omnia/uomb/ alebo osobne v Dungeon Pub v Bratislave, kde vás po koncerte čaká skvelá tématická afterpárty! O ďalších skutočnostiach alebo predajných miestach vás budeme priebežne informovať v tejto udalosti.
-----------
Dear music(k) lovers!

The time has finally come - with joy in our hearts we would like to invite you to a long expected OMNIA concert in Bratislava! Thanks to the collaboration with the Czech MIST agency (Midgard Storms), it has become possible to bring these „pagan folk“ legends to Slovakia for the first time – thus „open“ here this interesting field of music which tries to reconnect human beings with nature and older cultures.

OMNIA's inspiration comes mainly from traditional folklore, ballads, religions and mythologies (Celtic, Scandinavian and other), as well from classical poetry and their own artistic creations, whereby they charm the listener by using a wide spectrum of (traditional) instruments and musical interpretations. Their main philosophy is based on man's interconnection with nature and her protection, awareness of real life values in today's society and the capability of thinking „outside the box“ - so this concert will definitely be a unique experience for all of you who find this kind of thought sympathetic. We are looking forward for your (plentiful) attendance! :)

The tickets can be purchased directly here: https://goout.net/cs/listky/omnia/uomb/ or personally in Dungeon Pub (Bratislava) where an awesome thematic afterparty will be held after the concert! Further important details or other places of ticket purchase will be updated directly in this event post.