Detail podujatia

KVASfest 2017
Dátum: 16. 11. 2017
Čas: 19:00
Místo: Majestic Music Club
Festival Kvasfest opäť v Bratislave!KVASfest tradične ponúkne päť kapiel na jednom pódiu. Festival je známy tým, že prináša nielen overené, ale aj menej známe zaujímavé mená gitarovej scény. Program začne už o 19.00 hod.

Priestor dostanú bratislavskí rockoví veteráni Marhalen aj nováčikovia na scéne, Kristína Sabo s kapelou Leisure. V slovenskom éteri sú aktuálne známi rádiovým singlom Lucky You Can Pay My Bills. Leisure po vydaní EP a štyroch singlov v týchto dňoch nahráva nový album u Milana Cimfeho v SONO Studios v Prahe. Kapela má v pláne vydať svoj debut na jeseň 2017. Na KVASfeste zahrajú Leisure aj dve novinky.
V MMC zahrá aj česká legenda zo Zlína – kapela Premier, ktorá po slávnom období rokov 90-tych, kedy sa stala známou vďaka legendárnemu singlu Hrobař, prešla zaujímavou hudobnou cestou. Po siedmich albumoch a jednej výberovke rockových skladieb vydal Premier v minulom roku aj zaujímavý unplugged album. Na KVASfeste však máme od českých muzikantov čakať to najlepšie z ich hlučnejšej tvorby.
Nekompromisní The Paranoid oslavujú v tomto roku dvoju desaťročnicu, tešia sa do MMC a fanúšikom odkazujú, že sa ukážu v plnej sile.
KVASfest svojím koncertom zavŕši energická Karpina, ktorá v týchto dňoch pracuje na novom singli. Recesisti z hlavného mesta zvyknú vždy prekvapiť bláznivou šou. Čiže okrem nadupaného koncertu môžeme čakať ich skvelú "najrockovejšiu pyrotechniku na slovenských pódiách" a tiež, že si tradične nebudú dávaťservítku pred ústa.
Bude to veľké a vy môžete byť pri tom!

Predpredaj vstupeniek je spustený cez sieť Ticketportal.

KVASfest
Majestic Music Club, Bratislava

Linky:
event: https://www.facebook.com/events/1403573372986733/
vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=14447

video Karpina – Láska až za hrob https://youtu.be/6FO5upVF1Dg
video The Paranoid – Čo cítiš? https://youtu.be/OT-LYWqofYA
video Premier – Písnička pro všechny znalce https://youtu.be/xu4xdv0pHNE
video K. Sabo & Leisure – Lucky You Can Pay My Bills https://youtu.be/QZc9TmsawZM